KONST / Litografier / Grafiskt blad 12597336
nr 1259 7336
Eric Grate
(1896-1983), Sverige
Grafiskt blad, Selene. Signerad, bär dedikation. Motivet: 35x27 cm
Eric Grate, svensk skulptör, tecknare, målare och grafiker född 1896, död 1983.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 juni 2019
kl 19:04:21
3/6 17:55:48
Eric Grate
Läs mer om Eric Grate